Aktualności

Bal Karnawałowy

Karnawał, to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje,  bajeczny wystrój i skoczna muzyka- w takiej atmosferze bawiły się przedszkolaki podczas Balu Karnawałowego, który odbył sie 8 lutego 2024 r. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.